




Захисний чохол для маленької валізи S Sumdex сірий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Захисний чохол для малої валізи Sumdex ДХ.01.Н.23.41.000 сірий
Представляємо Вашій увазі якісний чохол для валіз маленького розміру. Аксесуар практичний і надійний, подбає і збереже Вашу валізу в чистоті під час поїздки.
Характеристики:
Колір сірий.
Матеріал: нейлон.
Розмір: S 34*47*22 див.
Країна виробника - Sumdex (Китай).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sumdex |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нейлон |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 47 см |
| Глибина | 22 см |
| Ширина | 34 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Sumdex |
- Ціна: 395 ₴

