




Жіноча шкіряна сумка Serena сіра
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка Serena сіра 1430 Gray
Опис товару:
Сумка виготовлена з якісної натуральної шкіри.
Клапан сумки декорований оригінальними металевими заклепками.
Одне основне відділення на блискавці, яке додатково накривається клапаном на оригінальній клямці.
Усередині сумки одна кишеня перегородка на блискавці, яка ділить сумку на відділу, дві відкриті кишені, а також кишеню на блискавці.
На тильній стороні кишеня на блискавці.
У комплекті сумки два ремінці з натуральної шкіри: один короткий для носіння в руці, один довгий ремінь, що регулюється, для носіння на плечі.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір сірий.
Розміри см (ШхВхГ): 24,5х21х11,5.
Виробник: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Serena |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 115 мм |
- Ціна: 1 270 ₴





