




Портфель чоловічий JPB чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портфель чоловічий JPB чорний TE-35ZSZ
Опис товару:
Портфель виготовлений із якісного шкірозамінника.
Закривається клапаном на двох кодових замках.
Під клапаном два основні відділення, які розділені кишенею-перегородкою на блискавці.
Усередині одного з відділень розташовані три кишеньки для візиток, три петлі для ручок, одна маленька відкрита кишеня.
Дві відкриті кишені на передній стінці під клапаном.
Внутрішні перегородки виготовлені зі щільної тканини.
Одна міцна та зручна ручка зі штучної шкіри.
Наплічний ремінь не передбачений у цієї моделі портфеля.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір портфеля: чорний.
Зовнішні розміри портфеля (ШхВхГ): 40 х 31 х 8-12 см.
Поміщаються документи формату А4.
Виробник: JPB (Польща).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JPB |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 310 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Одна |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Jpb |
| Дропшипінг | Да |
| Пол1 | Чоловічий |
| Тип сумки | Портфель |
- Ціна: 1 995 ₴





