


Жіноча сумка Аlba Soboni бежева
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка Аlba Soboni бежева 190036
Опис товару:
Усередині три кишені: одна кишеня на блискавці для документів, дві відкриті кишені - для мобільного телефону та картки.
Сумка закривається на блискавку.
З тильного боку одна кишеня на блискавці
Фурнітура: металева з подвійним лаковим покриттям.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір: бежевий із рожевим.
Розміри см (ШхВхГ): 44*32*12.
Виробник - Аlba Soboni, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A. L. B. A. |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-коробка |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 1 230 ₴

