




Сумка для ноутбука 14 дюймів Always Wild чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для ноутбука 14 дюймів Always Wild чорна LAP15602NDM
Опис товару:
Сумка на одне велике основне відділення, яке закривається на змійки.
Усередині 2 відкриті кишенька, кишеня на блискавці, дві петлі для ручок.
Відсік із ремінцем на липучці для невеликого ноутбука або документів формату А4, розмір якого 34 см.
На передній стінці розташовані дві кишені на магнітах і кишеня на блискавці.
З тильного боку одна кишеня на блискавці.
Регульований знімний ремінь із натуральної шкіри та текстилю для носіння на плечі.
Дві ручки середньої довжини для носіння сумки в руці.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: чорний.
Розміри: 39х29.5х11 см. (товщина без накладної кишені 9 см)
Виробник: Always Wild, Польща.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Always Wild |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 29.5 мм |
| Глибина | 11 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Always Wild (Польща) |
| Тип шкіри | Теляча шкіра |
| Тип шкіри за способом оброблення | Гладка |
| Дропшипінг | Да |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Підкладка | Да |
| Розмір | Середній |
| Розмір (1) | Великий |
| Ручки | Дві |
| Тип сумки | Портфель |
| Тип сумки (1) | Сумка-портфель |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 4 420 ₴




