




Чоловіча шкіряна сумка для документів Always чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка шкіряна через плече Always Wild 5742NDM чорна
Опис товару:
Тиснення з логотипом Always Wild на передній стінці .
Сумка на одне основне відділення на блискавці.
Усередині відділення розташований відкритий кишеня та кишеня на блискавці.
На тильному боці розташована кишеня на блискавці.
Накладна кишеня на блискавці на передній стінці сумки
Регульований ремінь (натуральна шкіра + поліестер) для носіння на плечі.
Підкладка виготовлена зі щільної, приємної на дотик тканини.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: чорний.
Розмір (ШхВхГ), мм: 190х220х60.
Виробник: Always Wild, Польща.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Always Wild |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону, Відділення для дрібних грошей |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Always Wild (Польща) |
| Дропшипінг | Да |
| Пол1 | Чоловічий |
- Ціна: 1 630 ₴






