




Спортивний рюкзак Crivit синій на 20л
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивний рюкзак Crivit синій на 20л IAN340588
Опис товару:
Рюкзак пошитий із міцної тканини.
Ергономічна система розподілу навантаження на весь хребет з регульованим нагрудним і поясним ременем.
Зручні регульовані лямки рюкзака із спеціальними отворами для вентиляції.
Дві бічні сітчасті кишені швидкого доступу.
Просторий основний відсік з відділом для гідратора (питної системи 1 літр), отвором для кабелю навушників, а також отвором виведення трубки для пиття.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні рюкзака.
Світловідбивні деталі на лямках рюкзака.
Ручка-петля для перенесення рюкзака у руці.
Характеристики:
Рюкзак: поліуретан 600D; 420D жаккардовий поліуретан; 420D Ripstop поліуретан.
Підкладка: 210D поліуретану.
Чохол від дощу: поліуретан 190T
Вага: 480 р.
Розміри: 48,5 х 26х 15 см.
Об'єм: 20 літрів.
Країна виробник: Німеччина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crivit Sports |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 480 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 48.5 см |
| Глибина | 15 см |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 20 л |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Синій |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | Міські спортивні |
- Ціна: 895 ₴



