




Жіноча сумка шопер Ucon Finn Bag синя на 13л
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка жіноча шоппер Ucon Finn Bag синя на 13л 259101366618
Опис товару:
Грязе- та водовідштовхувальне покриття на екологічно чистому силіконі.
Поперечний шов у місці з'єднання ручок.
Тиснений лейбл Ucon Acrobatics.
Характеристики:
Матеріал сумки: полотно 16 унцій зі 100% бавовни, грязе- та водовідштовхувальне просочення на основі екологічно чистого силікону, міцне та водонепроникне ПВХ-покриття зі зворотного боку, REACH-сумісний.
Колір синій.
Розміри: 43 х 28 х 7 див.
Висота бретелів: 25 см.
Місткість: 13 л.
Вага: 200 г.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ucon |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 430 мм |
| Підкладка | Ні |
| Тип застежки | Без застібки |
| Колір | Синій |
| Ширина | 280 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Тип сумки | Шопер |
| Ручки | Дві |
| Стиль | Casual |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Довжина | 70 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (1) | 70 |
| Матеріал (1) | Текстиль |
| Розмір (1) | Середній |
| Тип сумки (1) | Шопер |
| Упаковка кошти | Пакетик |
- Ціна: 1 199 ₴




