




Місткий рюкзак Wallaby бордовий на 21л
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Місткий рюкзак Wallaby бордовий на 21л 126-1
Опис товару:
Містке основне відділення, всередині якого розташований відсік для ноутбука 14 дюймів.
Вертикальна кишеня на блискавці на лицьовій стороні рюкзака.
Дві сітчасті кишені на бічних поверхнях рюкзака.
Спинка наплічника має невелике ущільнення.
Регульовані лямки рюкзака.
Можливість кріплення рюкзака на ручку валізи.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: червоний.
Розміри: 43х30х17 см
Об'єм: 21 літрів.
Виробник: Wallaby, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 43 см |
| Глибина | 17 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 21 л |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Wallaby |
| Тип рюкзака | Міські |
- Ціна: 737 ₴



