




Папка-портфель зі штучної шкіри Portfolio Portak13 синя
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ділова папка-портфель зі штучної шкіри Portfolio, Україна Portak13 navy, синя
Опис товару:
Папка- виготовлена з якісної штучної шкіри.
Закривається на блискавку.
Сегрегатор для документів формату А4.
Пружинне кріплення для блокнота А4.
Відділення для документів А4, кишеня на блискавці, п'ять кишеньок для візиток, три петлі для ручок, накладна кишеня на механічній кнопці.
Зручні ручки, які за потреби ховаються в спеціально передбачені кишеньки.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір: синя.
Зовнішні розміри портфеля (ШхВхГ): 38 х 26,5 х 4,5 см.
Поміщаються документи формату А4.
Виробник: Portfolio, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 265 мм |
| Глибина | 45 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Ручки | Дві |
| Тип | Папка для документів |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Синій |
| Ширина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшипінг | Да |
| Пол1 | Жіночий |
| Тип сумки | Папка |
- Ціна: 995 ₴



