




Ділова папка формату А5 з екошкіри Portfolio Port1011 срібляста
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча ділова папка зі штучної шкіри формату А5 Portfolio Port1011 silver, срібляста
Опис товару:
Папка застібається на блискавку.
Усередині розташоване відділення для документів формату А5, пружинне кріплення для блокнота А5, кишеня на блискавці, дві петлі для ручок, три кишенька для візиток, закрита кишеня на механічній кнопці.
Виріб виготовлений з якісної штучної шкіри.
Характеристики:
Матеріал: штучна кожа.
Колір: сріблястий.
Не поміщаються документи формату А4.
Розмір (ШхВхГ), мм: 300 х 215 х 35
Виробник: Portfolio, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 215 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Ручки | Немає |
| Тип | Папка для документів |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 305 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Portfolio |
| Дропшипінг | Да |
| Розмір (1) | Малий |
| Тип сумки | Папка |
| Тип сумки (1) | Папка |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 785 ₴


