




Шкіряний рюкзак Borsacomoda чорний на 9л
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряний рюкзак Borsacomoda чорний на 9л 814 023
Опис товару:
Передня горизонтальна кишеня на блискавці.
Задня заспинна кишеня з вертикальним відкриттям.
Усередині стандартне виконання - великий основний відділ і 2-а кишені з боків, одна з яких глибша і закривається змійкою.
Лямки регулюються за довжиною завдяки пряжкам, додатково скріплені у верхній частині заклепкою.
Денце оснащене чотирма ніжками для скорочення зносу.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: чорний.
Розміри: 33*22*12 см.
Виробник: Wallaby, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borsacomoda |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 33 см |
| Глибина | 13 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Об`єм | 9 л |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 22 см |
- Ціна: 2 350 ₴






