




Рюкзак для ноутбука 15,6 дюймів Vinel на 20л
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак для ноутбука 15,6 дюймів Vinel на 20л VL0101BPDB
Опис товару:
Кількість основних відділень: 1
Закривається на блискавку.
З боків рюкзака 2 відкриті кишені.
Усередині відділення для ноутбука 15,6-16 дюймів.
Аксесуар має зручну коротку ручку для перенесення в руці.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри, см 34 × 14 × 44.
Об'єм: 20 л.
Виробник — Vinel.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VINEL |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 440 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Об`єм | 20 л |
| Ширина | 340 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Vinel |
- Ціна: 575 ₴

