




Ділова папка формату А5 Portfolio коричнева
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ділова папка формату А5 Portfolio коричнева Portbw08
Опис товару:
Папка застібається на блискавку.
Всередині розміщений відділ для документів формату А5, пружинне кріплення для блокнота А4, кишеня на блискавці, дві петлі для ручок, три кишенька для візиток, прозора кишенька для пропуску або ID картки
Виріб виготовлений з якісної штучної шкіри.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір: коричневий.
Не поміщаються документи формату А4.
Розмір (ШхВхГ), мм: 270 х 205 х 50.
Виробник: Portfolio, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 205 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Ручки | Немає |
| Тип | Папка для документів |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшипінг | Да |
| Розмір (1) | Малий |
| Тип сумки | Папка |
| Тип сумки (1) | Папка |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 785 ₴



