




Жіноча шкіряна папка Portfolio червона
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна папка Portfolio червона Port1003 red,
Опис товару:
Папка застібається на блискавку.
Усередині розташований відділ для документів формату А4, пружинне кріплення для блокнота А4, кишеня на блискавці, три петлі для ручок, чотири кишенька для візиток, прозора кишенька для пропуску або ID картки, сегреатор.
Виріб виготовлений із якісної лицьової натуральної шкіри Наппа хромованого дублення, барабанного фарбування.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра Наппа (лицьова сторона шкіри хромованого дублення, барабанного фарбування).
Колір: червона.
Поміщаються документи формату А4.
Розмір (ШхВхГ), мм: 360 х 285 х 50.
Виробник: Portfolio, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Наппа |
| Висота | 285 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Жіноча |
| Ручки | Немає |
| Тип | Папка для документів |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 2 100 ₴


