




Спортивна сумка Wallaby сіра на 16л
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивна сумка Wallaby сіра на 16л 213-7
Опис сумки:
Виконана з міцної зносостійкої тканини.
Одне основне відділення на блискавці.
Прорізна кишеня на блискавці на лицьовій стороні.
Знімний регульований ремінь для носіння через плече.
Дві ручки середньої довжини.
Підкладка з міцної нейлонової тканини.
Характеристики:
Артикул: 213-7.
Матеріал: поліестер.
Розміри (ШхВхГ): 43x25x20 см.
Колір: сірий.
ТМ Wallaby, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 20 см |
| Об`єм | 16 л |
| Ширина | 43 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Wallaby |
| Вага (кг) | 0.35 |
| Висота, см | 25 |
| Глибина, см | 20 |
| Замок | Немає |
| Замок (1) | Немає |
| Кількість відділень на змійці | 1 |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Наявність коліс (1) | Без коліс |
| Об'єм, л | 16 |
| Плечовий ремінь | Да |
| Регулювання розміру | Немає |
| Телескопічна ручка | Немає |
| Тип | Сумка дорожня |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
| Ширина, см | 43 |
- Ціна: 598 ₴



