




Міський котоновий рюкзак 20L Wallaby, Україна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський текстильний рюкзак 20L Wallaby, Україна 1192 grey
Опис товару:
Рюкзак виготовлений із міцного матеріалу з водовідштовхувальними властивостями.
Місткий основний відділ, який закривається на змійки та накривається клапаном на двох фастексах. Усередині розташований отсек для ноутбука 14 дюймів і дві відкриті кишені.
Невелика потайна кишеня на блискавці на бічній поверхні рюкзака.
Накладна кишеня на блискавці на передній стінці рюкзака.
Зручні регульовані лямки рюкзака із сітчастими вставками.
Нейлонова ручка для носіння в руці.
Зручна прошита спинка рюкзака.
Дно рюкзака ущільнене вставкою зі штучної шкіри.
Характеристики:
Розміри: 39(55)х34х17 см.
Об'єм: 20 літрів.
Матеріал: котон (холст), штучна шкіра.
Колір: сірий.
Виробник: Wallaby, Україна.
Для продовження терміну експлуатації переносьте рюкзак за ДВІ лямки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 39 см |
| Глибина | 34 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Матеріал | Бавовна |
| Об`єм | 20 л |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Wallaby |
| Вентиляція спини (1) | Сітка |
| Кількість лямок | 2 |
| Призначення рюкзака (1) | Мультиспорт |
| Особливості рюкзака | Бічна стяжка, Грудна стяжка |
| Тип рюкзака | Міські |
- Ціна: 1 105 ₴


