
Молодіжна поясна сумка, бананка Loren Wb20d синя
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Текстильна поясна сумка, бананка Loren Wb20d navy, синя
Раді представити Вам універсальну міську із міцного матеріалу. Підходить для носіння як на поясі, так і на грудях або на спині.
Опис товару:
Компактний і сучасний дизайн сумки.
Міцний регульований поясний ремінь.
Два відділення на блискавці.
Ідеально підходить для носіння телефона, ключів, гаманця.
Характеристики:
Виробник: Польща.
Розміри 23х13х8 см.
Максимальний обхват талії: 128 см.
Матеріал: полиэстер.
Колір: синій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lores |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 13 см |
| Довжина | 23 см |
| Кількість відділень | 2 |
| Максимальний обхват талії | 128 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 8 см |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Loren |
| Тип сумки | На поясі |
- Ціна: 199 ₴

