




Жіноча поясна сумка з екошкіри Always Wild золотиста
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка на пояс, бананка зі штучної шкіри Always Wild, Польща WB21PK gold, золотиста
Опис товару:
Компактний і сучасний дизайн сумки.
Регульований поясний ремінь.
Один місткий відділення на блискавці.
Кишеня на блискавці на тильній стороні сумки.
Підкладка з міцної тканини.
Ідеально підходить для носіння телефона, ключів, портмоне, документів (паспорту, водійських прав).
Характеристики:
Виробник: Always Wild, Польща.шкіра.
Колір: золотистий.
Розміри см. 32х13х5 см.
Максимальний обхват талії: 119 см.
Матеріал: штучна кожа.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Always Wild |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 13 см |
| Довжина | 32 см |
| Кількість відділень | 2 |
| Максимальний обхват талії | 119 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 5 см |
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Always Wild (Польща) |
| Дропшипінг | Да |
| Тип сумки | На поясі |
- Ціна: 250 ₴



