



Жіноча спортивна сумка 23L Corvet HB4610-80 чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивна жіноча сумка для тренувань, фітнес-клуб Corvet HB4610-80 чорна
Представляємо до Вашої уваги якісну, спортивну на плече від польської торгової марки Corvet. Якщо Ви думаєте, що вже все знаєте про жіночі сумки для фітнесу, Ви ще не бачили цей продукт. Жіноча сумка через плече Corvet відрізняється своїм дизайном від інших подібних аксесуарів.
Опис товару:
У просторому основному відділенні на блискавці можна розмістити всі Ваші необхідні речі.
Усередині відділення розташована кишеня на блискавці та дві відкриті кишеньки.
Невеликі дрібнички можна зберігати в передній кишені на блискавці або в бічних кишенях на еластичних стяжках.
Вшиті світловідбивачі гарантують безпеку під час нічних прогулянок, а дно з водонепроникного матеріалу захистить Ваші речі від намокання.
Зручні регульований ремінь-строп для носіння на плечі.
Характеристики:
Колір: чорний.
Матеріал сумки: поліестер 100%.
Розміри сумки (ШхВхГ): 28 см x 50 см x 18 см.
Об'єм: 23 л.
Країна реєстрації бренда: Corvet, Польща.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corvet |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Для жінок |
| Особливості | Плечовий ремінь, Водонепроникне дно, Світловідбиваючі вставки |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 28 см |
| Глибина | 18 см |
| Об`єм | 23 л |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (1) | 500 |
| Жорсткість | М'яка |
| Відділення | Відділення для телефона 1 основне |
| Плечовий ремінь | Да |
| Підкладка | Да |
| Пол1 | Жіночий |
| Ручки | Дві |
| Тип застежки (1) | Молния |
| Тип сумки (1) | Месенджер/Пощова |
- Ціна: 850 ₴

