



Жіноча сумка David Jones екошкіра чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка David Jones екошкіра чорна 6140-2 black
Опис товару:
Два відділення закриваються на застібки блискавки.
Сумка має задню кишеню на блискавці.
Усередині сумки дві накладні кишені та одна кишеня на блискавці.
Підкладка з поліестеру.
У комплект входить довгий ремінець.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір: чорний.
Колір фурнітури: срібло.
Розміри см (ШхВхГ): 27*34*14.
Виробник - David Jones, Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | David Jones |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Дві |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 140 мм |
- Ціна: 1 030 ₴

