




Жіночий клатч David Jones червоний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий клатч David Jones CM5411 червоний
Опис товару:
Одне основне відділення.
На тильній стороні кишеня на блискавці.
Усередині дві кишені для дрібниць.
Закривається на блискавку.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір: червоний.
Колір фурнітури: срібло.
Розміри см (ШхВхГ): 26*19*6.
Виробник - David Jones, Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | David Jones |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 19 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 890 ₴

