




Текстильна чоловіча сумка портфель Corvet TB1516-88
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тканинна чоловіча сумка-портфель із поліестеру Corvet, Польща TB1516-88
Чоловіча текстильна Corvet — чудове рішення для повсякденного життя й особливих приводів. Ця модель виготовлена з дуже міцної тканини, яка швидко сохне, чудово зберігає форму, стійка до світлового та теплового впливу та проста в догляді.
Опис товару:
Чоловіча сумка виготовлена з міцного поліестеру.
Знімний регульований ремінь для носіння через плече.
Дві ручки середньої довжини з додатковою накладною на липучці.
Одне містке відділення на блискавці з можливістю додаткового закриття на навісний кодовий замок, завдяки спеціальним петлям на бігунках.
Усередині відділення розміщена велика сітчаста кишеня на блискавці.
Одна містка кишеня на лицьовій стороні. Кишеня має додаткове ущільнення, завдяки чому придатна для транспортування планшета або документів формату А4.
На тильній стороні сумки розташована тканинна вставка для можливості кріпити сумку на ручку валізи.
Дно сумки має спеціальну ущільнювальну вставку.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний.
Розмір ШхВхГ (см): 40x35x12.
Виробник: Corvet, Польща.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corvet |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Поліестер |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Wallaby, Corvet |
| Пол1 | Чоловічий |
- Ціна: 750 ₴






