
Поясна сумка, бананка Corvet чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поясна сумка, бананка Corvet чорна WB3504-84
Опис товару:
Просторе основне відділення та кишеня менше закриваються на блискавку, яка захистить Ваші цінні речі.
Для зручності використання були додані ще дві еластичні сітчасті кишені для додаткових предметів, які завжди мають бути в межах досяжності.
Високоякісний матеріал, з якого зроблена сумка, має водовідштовхувальні властивості.
Тильна сторона сумки має "повітропроникне" сітчасте покриття.
Характеристики:
Виробник: Corvet, Польща.
Розміри 35х15х10 см.
Матеріал: полиэстер.
Колір: чорний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corvet |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 35 см |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 10 см |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Paso, Corvet |
| Тип сумки | На поясі |
- Ціна: 335 ₴

