




Діловий портфель з відділом для ноутбука 15,6 JPB чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Діловий портфель для документів із відділенням для ноутбука 15,6 дюйма JPB Польща LAP-10 black, чорний
Опис товару:
Портфель виготовлений у поєднанні штучної шкіри та нейлону.
Закривається на блискавці.
Усередині одного відділення розміщений великий сітчастий відсік, відкрита кишеня для мобільного, дві кишені для візиток, дві петлі для ручок.
Друге відділення призначене для транспортування ноутбука 15,6 дюйма зі спеціальним ремінцем фіксатором на липучці.
На передній стінці портфеля розташована додаткова кишеня, яка закривається клапаном на магнітах.
Дві ручки середньої довжини за потреби ховаються в спеціально передбачені кишеньки.
Внутрішні перегородки зі щільної тканини.
Регульований ремінець із нейлону для можливості транспортування на плечі.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра, нейлон.
Колір: чорний.
Зовнішні розміри портфеля (ШхВхГ): 41 х 33 х 7 см.
Поміщаються документи формату А4.
Виробник: JPB (Польща).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JPB |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 330 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Ручки | Дві |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 410 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Jpb |
| Дропшипінг | Да |
| Пол1 | Чоловічий |
| Тип сумки | Портфель |
- Ціна: 1 395 ₴






