




Сумка дорожня Wallaby синя на 38л
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка дорожня Wallaby синя на 38л 340-4
Опис товару:
Сумка виконана з міцної тканини з водовідштовхувальними властивостями.
Одне містке основне відділення.
Дві бічні кишені на блискавці.
Передня кишеня на блискавці.
Дві тканинні ручки середньої довжини.
Знімний регульований плечовий ремінь.
Дно сумки додатково ущільнене.
На дні присутні пластикові ніжки.
Характеристики:
Артикул: 340-3.
Матеріал: нейлон.
Розміри в мм (ШхВхГ): 540x290x250.
Колір: синя з чорним.
ТМ Wallaby.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 29 см |
| Глибина | 25 см |
| Об`єм | 38 л |
| Ширина | 54 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Wallaby |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
| Товщина | 33 см см |
- Ціна: 750 ₴




