




Сумка листочці Loren TN-3029 1960 різнобарвна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка листочці Loren різнобарвна TN-3029 1960
Опис:
Сумка з поліестеру, закривається на клапан із липучками.
Одне основне відділення на блискавці, всередині основного відділення додаткова кишенька на блискавці для дрібних предметів.
На тильному боці кишеня на липучці.
Плечовий регульований ремінь.
Характеристика:
Матеріал: поліестер.
Колір: різнобарвний.
Розмір см (ШхВхГ): 42х32х8.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lores |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 32 см |
| Глибина | 8 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Тип | Сумка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 42 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Loren |
| Пол1 | Унісекс |
- Ціна: 295 ₴


