




Поясна сумка зі шкірозамінника Loren срібляста
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поясна сумка зі шкірозамінника Loren срібляста SS112 silver
Опис товару:
Зручна та практична сумка на пояс.
Регульована довжина обхвату.
Широкий ремінь, з'єднується фастексом (пластикова засувка).
Максимальна довжина 140 см.
Великий основний відділ на замку, всередині розташована сітчаста кишеня на блискавці.
Кишеня на блискавці на передній стінці сумки.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір: сріблястий.
Розмір ШхВхГ (см): 37 x 14 x 7.
Вага (кг): 0.15.
Об'єм: 2 л.
Виробник: Loren, Польща.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lores |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 150 г |
| Висота | 14 см |
| Довжина | 37 см |
| Кількість відділень | 2 |
| Максимальний обхват талії | 140 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Об`єм | 2 л |
| Підкладка | Ні |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 7 см |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Loren |
| Розмір (1) | Малий |
| Тип застежки | Молния |
| Тип застежки (1) | Молния |
| Тип сумки | На поясі |
- Ціна: 360 ₴






