




Портфель жіночий Амо зі шкірозамінника
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портфель жіночий Амо зі шкірозамінника SSST02 red
Опис портфеля:
Екологічна шкіра чудово імітує натуральну шкіру. Матеріал стійкий до пошкоджень, спричинених змінами температури та стирання матеріалу.
Закривається клапаном на механічній клямці.
Під клапаном три основних відділеннях, одне з яких на блискавці.
Дві відкриті кишені на передній стінці портфеля (під клапаном).
Усередині одного відділення розташовані дві кишеньки для візиток, три петлі для ручок, кишенька для мобільного.
Внутрішні перегородки зі щільної тканини.
Кишеня на блискавці на тильній стороні портфеля.
Одна зручна ручка.
Регульований плечовий ремінь зі шкірозамінника (довжина ременя приблизно 140 см).
У портфель за потреби поміщається ноутбук 39 см х 28 см х 4 см.
Внизу портфеля є металеві ніжки.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір портфеля: червоний.
Зовнішні розміри портфеля (ШхВхГ): 42 х 31 х 16 см.
Поміщаються документи формату А4.
Виробник: AMO (Польща).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMO |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 310 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Перегородка на блискавці, Відділення для ручок, 3 основних, Відділення для візитівок, Відділення для телефону, Зовнішня кишеня без застібки |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Жіноча |
| Ручки | Одна |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 420 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшипінг | Да |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Підкладка | Да |
| Розмір (1) | Середній |
| Тип сумки | Портфель |
| Тип сумки (1) | Портфель |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 1 795 ₴





