




Діловий портфель Амо жіночий з еко шкіри
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Діловий портфель Амо жіночий з еко шкіри SST08 red
Опис товару:
Портфель виготовлено з якісного шкірозамінника.
Закривається клапаном на механічній клямці.
Під клапаном два основних відділення, які розділені кишенею-перегородкою на блискавці.
Усередині одного відділення розташовані три кишеньки для візиток і три петлі для ручок.
На задньому боці портфеля кишеня на блискавці.
Внутрішні перегородки зі щільної тканини.
Одна зручна ручка.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір портфеля: червоний.
Зовнішні розміри портфеля (ШхВхГ): 40 х 30 х 9-12 см.
Вага: 1130 г.
Вміщаються документи формату А4.
Виробник: AMO (Польща).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMO |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1130 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Перегородка на блискавці, Відділення для ручок, 3 основних, Відділення для візитівок, Відділення для телефону, Зовнішня кишеня без застібки |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Жіноча |
| Ручки | Одна |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшипінг | Да |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Підкладка | Да |
| Розмір | Середній |
| Розмір (1) | Середній |
| Стиль | Діловий |
| Тип сумки | Портфель |
| Тип сумки (1) | Портфель |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 1 595 ₴



