




Діловий портфель Амо із еко шкіри бордовий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Діловий портфель Амо із еко шкіри бордовий SST09 bordo
Опис товару:
Портфель виготовлений із якісного шкірозамінника.
Закривається клапаном на механічній клямці.
Під клапаном три основних відділеннях.
Також є кишеня перегородка на блискавці.
Всередині одного відділення розташовані три кишеньки для візиток і три петлі для ручок.
Внутрішні перегородки зі щільної тканини.
Одна зручна ручка.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір портфеля: бордовий.
Зовнішні розміри портфеля (ШхВхГ): 40 х 28,5 х 10-13 см.
Вага: 1215 г.
Поміщаються документи формату А4.
Виробник: AMO (Польща).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMO |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1215 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 285 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Жіноча |
| Ручки | Одна |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшипінг | Да |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Підкладка | Да |
| Розмір | Середній |
| Розмір (1) | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Тип сумки (1) | Портфель |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 1 595 ₴






