




Портфель жіночий з екошкіри AMO Польща SST10 бордовий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча ділова сумка, портфель зі шкірозамінника AMO Польща SST10 bordo, бордовий
Раді представити Вам елегантний жіночий діловий портфель зі штучної шкіри від польської торгової марки AMO.
Опис товару:
виготовлений із якісного шкірозамінника.
Закривається клапаном на механічній клямці.
Під клапаном три основних відділеннях, які розділені двома кишенями перегородками на блискавці.
Усередині одного відділення розташовані три кишеньки для візиток і три петлі для ручок.
Внутрішні перегородки зі щільної тканини.
Кишеня на блискавці на тильній стороні портфеля.
Одна зручна ручка.
Регульований плечовий ремінь зі штучної шкіри.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір портфеля: бордовий.
Зовнішні розміри портфеля (ШхВхГ): 40 х 29 х 9-13 см.
Вага: 1510 г.
Поміщаються документи формату А4.
Виробник: AMO (Польща).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMO |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1510 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Жіноча |
| Ручки | Одна |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Amo (Польща) |
| Дропшипінг | Да |
| Пол1 | Чоловічий |
| Тип сумки | Портфель |
- Ціна: 1 695 ₴






