




Ділова папка Jpb з калькулятором з еко шкіри
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ділова папка Jpb з калькулятором з еко шкіри AK-11N
Опис:
Папка з якісної штучної шкіри.
Тримач на пружині для різних документів або блокнота формату A4.
Сегрегатор для фіксації документів.
Калькулятор.
Дві петлі для ручок.
Два відділення для документів А4.
Три кишеньки для візиток або платіжних карток.
Дві додаткові кишені, одна з яких на блискавці.
Ручка зі штучної шкіри для перенесення в руці.
Характеристики:
Артикул: AK-11N.
Розміри: 37,5 х 26,5 х 4 см.
Поміщаються документи формату А4.
Колір: чорний.
Виробник: JPB Польща.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JPB |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 375 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Одна |
| Тип | Папка для документів |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 265 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Jpb |
| Дропшипінг | Да |
| Тип сумки | Папка |
- Ціна: 1 940 ₴

