




Ділова папка-портфель Jpb із еко шкіри чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ділова папка-портфель Jpb із еко шкіри чорна AK-08 black
Опис товару:
Папка закривається на блискавці та додатково на замок засувку.
Всередині розташовані: відсік для документів, калькулятор, сегрегатор, кріплення для блокнота або документів формату А4, кишеня на блискавці, п'ять відкритих кишеньок для візиток, чотири петлі для ручок, дві додаткові невеликі кишені.
Ручка папки зі штучної шкіри.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір чорний.
Розмір (ШхВхГ), мм: 380х280х60.
Виробник: JPB Польща.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JPB |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 280 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Одна |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Jpb |
| Тип шкіри (1) | Кожзам |
| Дропшипінг | Да |
| Розмір (1) | Середній |
| Тип сумки | Папка |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 2 240 ₴






