



Папка ділова Exclusive зі шкірозамінника
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Папка ділова Exclusive зі шкірозамінника 710600
Опис моделі:
Ділова папка застібається на блискавці.
Усередині папки розташовані: з одного боку два відсіки для документів формату А4; дві петлі для ручок; з іншого боку розташована перегородка для документів.
Характеристики:
Артикул: 710600.
Виробник Exclusive, Україна.
Розміри: 34х26х3, 5 см.
Вага: 500 г.
Матеріал: Штучна шкіра.
Колір чорний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Exclusive |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 500 г |
| Висота | 260 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Одна |
| Тип | Папка для документів |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 340 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Exclusive |
| Дропшипінг | Да |
| Тип сумки | Папка |
- Ціна: 1 095 ₴

