




Невелика шкіряна сумка Always Wild 012NDM чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча шкіряна сумка для документів Always Wild 012NDM чорна
Опис товару:
закривається клапаном на магнітній кнопці.
Одне основне відділення на блискавці.
Відкрита кишеня під клапаном.
Усередині відділення розміщена відкрита кишеня.
На тильному боці розташована кишеня на блискавці.
Регульований ремінь для носіння на плечі з натуральної шкіри.
Підкладка виготовлена зі щільної, приємної на дотик тканини.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: чорний.
Розмір (ШхВхГ), мм: 155х200х70.
Виробник: Always Wild, Польща.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Always Wild |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 155 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону, Відділення для дрібних грошей |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Always Wild (Польща) |
| Дропшипінг | Да |
| Пол1 | Чоловічий |
| Тип сумки (1) | Барсетка |
- Ціна: 1 100 ₴






