




Діловий портфель зі штучної шкіри VERSO B064 чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Діловий VERSO B064 чорний
Представляємо до Вашої уваги відмінне — рішення для ділових людей, які цінують якість у поєднанні з практичністю. Завдяки своїй вдалій конструкції, великій кількості відділень різного призначення портфель виявиться незамінним для щоденного використання
Опис товару:
Портфель виготовлений із якісної штучної шкіри.
На лицьовій стороні тиснений металевий логотип виробника.
Закривається клапаном на механічній клямці.
Під клапаном два великі відкритих відділень.
У першому відділенні розташований органайзер (дві відкриті кишеньки, петлі для ручок).
У другому — велика кишеня на блискавці.
На фасаді під клапаном відкидна кишеня на блискавці, всередині якої три відсіки для документів формату А4.
На задній стороні портфеля кишеня на блискавці.
Одна міцна, ергономічна ручка.
У комплекті регульований знімний плечовий ремінь.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір портфеля: чорний.
Зовнішні розміри портфеля (ШхВхГ): 42 х 31 х 10-17 див. (глибина в порожньому та наповненому вигляді по крихту)
Поміщаються документи формату А4.
Країна походження торгової марки: Verso (Польща).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ERSO |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 310 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Одна |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Кліпси |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 420 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Verso Польща |
| Дропшипінг | Да |
| Пол1 | Чоловічий |
| Тип сумки | Портфель |
- Ціна: 1 095 ₴



