




Спортивна сумка Wallaby хакі на 48л
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивна сумка Wallaby хакі на 48л 375-2
Опис товару:
Матеріал-зносостійкий нейлон з водовідштовхувальним просоченням.
Основне відділення на блискавці.
На передній стінці сумки є зовнішня кишеня на блискавці.
З боків сумки розташовані 2 місткі кишені (відділення) на застібках-блискавках.
Розширювачі з боків дозволяють збільшувати обсяг сумки до 10л.
Зручні ручки з нашитою обкладкою на липучці для комфортного носіння в руці.
Регульований ремінь для носіння на плечі з підкладкою на плечі.
На дні сумки закріплені ніжки, що запобігають забрудненню та зносу тканини.
Характеристики:
Артикул: 375-2.
Виробник: Wallaby, Україна.
Матеріал: нейлон жниварка 420 Ден.
Розміри см (ДхШхВ): 53+11(розширення)х25х30 см.
Об'єм: 39-48 (з розширенням) л.
Колір: хакі з оливковим.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Великий |
| Колір | Хакі |
| Розміри | |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 25 см |
| Об`єм | 39 л |
| Ширина | 53 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Wallaby |
| Замок | Немає |
| Замок (1) | Немає |
| Кількість відділень на змійці | 1 |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Наявність коліс (1) | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Да |
| Регулювання розміру | Так |
| Телескопічна ручка | Немає |
| Тип | Сумка дорожня |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
- Ціна: 1 288 ₴




