




Чоловічий портфель Wallaby із тканини чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий портфель Wallaby із тканини чорний 25275
Опис сумки:
Виготовлений із міцного зносостійкого нейлону з вологозахисним просоченням.
Пластикова ручка для носіння в руці.
Знімний регульований наплічний ремінь.
Просторе основне відділення на блискавці.
Відділення менше на змійці уздовж задньої стінки портфеля.
Чотири кишені на блискавці різного призначення та розміру на лицьовій стороні.
За потреби портфель збільшується за товщиною завдяки спеціально передбаченій блискавці за контуром портфеля.
На дні сумки розташовані пластикові ніжки.
Характеристика:
Матеріал: нейлон жатка 420 Ден.
Розміри в см (ШхВхГ): 35x29x18,5 (15 см без розширювальної вставки).
Формат А4 поміщається в цю сумку.
Колір: чорний.
Виробник: Wallaby, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 290 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Одна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Wallaby |
| Довжина | 185 мм |
| Довжина (1) | 185 |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Підкладка | Да |
| Пол1 | Чоловічий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (1) | Середній |
| Стиль | Casual |
| Тип сумки | Ділова |
| Тип сумки (1) | Ділова |
| Форма | Квадратна |
- Ціна: 1 170 ₴



