




Чоловіча сумка Wallaby з тканини
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка Wallaby з тканини 2437-2
Опис сумки:
Сумка виготовлена з міцного зносостійкого нейлону, стійкого від блякнення.
Зручна ручка з пластиковою накладкою для носіння в руці.
Регульований плечовий ремінь.
Одне містке основне відділення на блискавці.
Невелике відділення на блискавці уздовж задньої стінки сумки.
Дві додаткові кишені на блискавці на лицьовій стороні.
На дні сумки розташовані ніжки.
Характеристика:
Матеріал: нейлон жатка 420 Ден.
Розміри в см (ШхВхГ): 25x28x17.5 (11 см без кишень).
Формат А4 не поміщається в цю сумку.
Колір: чорний.
ТМ Wallaby, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Wallaby |
| Пол1 | Чоловічий |
- Ціна: 670 ₴






