




Сумка чоловіча Always wild з натуральної шкіри
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка чоловіча Always wild з натуральної шкіри 108-1-spn
Опис товару:
Сумка має 2 основні відділення на блискавці.
Усередині розташована відкрита кишенька для мобільного та кишеня на блискавці для таких необхідних дрібниць.
На передній стінці сумки розташована кишеня на блискавці і плоска відрита кишеня.
З тильного боку одна кишеня на блискавці.
Міцний ремінь, що регулюється (поєднання натуральна шкіра-стропа) для носіння на плечі.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір чорний.
Розмір (ШхВхГ), див: 20х20х6.
Виробник: Польща.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Always Wild |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лайка |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону, Відділення для дрібних грошей |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Always Wild (Польща) |
| Дропшипінг | Да |
| Пол1 | Чоловічий |
- Ціна: 1 675 ₴






