




Сумка поясна Paul Rossi з натуральної шкіри
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка поясна Paul Rossi з натуральної шкіри 908-N brown
Опис товару:
Компактний та сучасний дизайн сумки.
Міцний регульований поясний ремінь.
Чотири відділення на блискавці.
Підкладка із міцної тканини.
Ідеально підходить для носіння телефону, ключів, гаманця.
Характеристики:
Виробник Paul Rossi Польща.
Розміри 16х10х8 см.
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: коричневий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Always Wild |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 16 см |
| Кількість відділень | 4 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Товщина | 8 см |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Paul Rossi (Польща) |
| Дропшипінг | Да |
| Тип сумки | На поясі |
- Ціна: 550 ₴



