


Рюкзак для міста Paso тканинний на 28л
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак для міста Paso тканинний на 28л 15-1818A
Опис:
Рюкзак виготовлений з міцних і якісних матеріалів і фурнітури.
Три основні відділення різного призначення.
На бічних поверхнях рюкзака сітчасті кишені.
Компресійні ремені для регулювання товщини рюкзака.
Широкі ергономічні регульовані лямки рюкзака.
Спинка рюкзака має невелике ущільнення для комфортного носіння.
Універсальне використання — як міський і/або спортивний.
Характеристики:
Країна походження ТМ: Польща.
Матеріал: поліестер.
Колір: різнобарвний
Розміри: 47x31x22 см.
Об'єм: 23 л.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PASO |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 47 см |
| Глибина | 22 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 28 л |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 31 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Paso |
| Дропшипінг | Да |
- Ціна: 695 ₴

