



Міський рюкзак PASO 23L, 15-1829C
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Різнобарвний міський рюкзак на три відділення PASO 23L, 15-1829C
Представляємо Вам до уваги новинку нашого магазину — компактний городской з прекрасно продуманою конструкцією. Рюкзак на три відділення з додатковими кишенями та зручною спинкою без сумніву оцінять люди, які цінують комфорт у поєднанні з якістю.
Опис:
Соковите яскраве забарвлення рюкзака, молодіжний дизайн.
Виготовлений із використанням міцних і якісних матеріалів і фурнітури.
Три основні відділення різного призначення.
На бічних поверхнях рюкзака сітчасті кишені.
Компресійні ремені для регулювання товщини рюкзака.
Широкі ергономічні регульовані лямки рюкзака.
Спинка рюкзака має невелике ущільнення для комфортного носіння.
Універсальне використання — як міський і/або спортивний.
Характеристики:
Країна походження ТМ: Польща.
Матеріал: поліестер.
Колір: різнобарвний
Розміри: 47x31x19 см.
Об'єм: 23 л.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PASO |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 47 см |
| Глибина | 19 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 23 л |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 31 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Paso |
| Дропшипінг | Да |
- Ціна: 595 ₴

