


Молодіжний рюкзак PASO 15-5139B 20 л
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коттоновий молодіжний рюкзак 20 л. PASO 15-5139B
Представляємо до вашої уваги компактний молодіжний на два відділення виготовлений у поєднанні полотна (котону) і штучної шкіри від польської торгової марки Paso.
Опис:
Рюкзак має два відділення на блискавці.
На передній стінці рюкзака розташована вертикальна кишенька на блискавці для різних дрібниць.
На бічних поверхнях рюкзака розташовані сітчасті кишені.
Легкий і міцний матеріал.
Зручні та м'які регульовані лямки.
Універсальне використання — як міський і/або спортивний.
Характеристики:
Країна походження ТМ: Paso, Польща.
Матеріал: котон, штучна шкіра.
Колір: світло-сірий.
Розміри: 31x45x16 см.
Об'єм: 20 л.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PASO |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 45 см |
| Глибина | 16 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Матеріал | Бавовна |
| Об`єм | 20 л |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 31 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Paso |
| Вікова група (1) | Для дорослих |
| Дропшипінг | Да |
- Ціна: 633 ₴

