



Міський рюкзак Paso з тканини на 18л
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський рюкзак Paso з тканини на 18л CM-182C
Опис:
Виготовлений у сучасному міському дизайні з урахуванням останніх віянь моди та стилю.
Проста та легка конструкція для зручності щоденного використання.
Міцні шви та матеріали рюкзака.
Невелике ущільнення на спинці рюкзака.
Міцні регульовані лямки рюкзака.
Містке основне відділення.
Накладна кишеня ні блискавки для підручних предметів (на лицьовій стороні рюкзака).
Невелика вертикальна кишенька на блискавці на лицьовій стороні рюкзака.
Яскрава контрастна підкладка рюкзака зі щільної приємної на дотик тканини.
Характеристики:
Материал: полиэстер 600 Ден, ПВХ.
Розміри в см. (ШхВхГ): 31х42х16.
Об'єм: 18 л.
Колір: камуфляж, салатовий.
Країна походження торгової марки: Paso, Польща.
Для продовження терміну експлуатації переносьте рюкзак за ДВІ лямки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PASO |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 16 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 18 л |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 31 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Paso |
| Дропшипінг | Да |
| Тип рюкзака | Міські |
- Ціна: 495 ₴

