


Молодіжний яскравий рюкзак у смужку PASO 21L 15-8122D червоний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Молодіжний яскравий рюкзак у смужку PASO 21L 15-8122D червоний
Раді представити до Вашої уваги молодіжний , який дає зберігати «під рукою» всі необхідні вам речі. Зручний та гарний рюкзак із поліестеру чудово підійде для міських прогулянок або для школи.
Опис:
Рюкзак має два відділення на блискавці.
На передній стінці рюкзака розташована кишеня на блискавці для різних дрібниць.
На торцях рюкзака сітчасті кишені.
Міцний і зносостійкий матеріал.
Зручні та м'які регульовані лямки.
На спинці рюкзака є м'які сітчасті вставки для комфортного носіння.
Універсальне використання — як міський і/або спортивний.
Характеристики:
Виробник: Paso, Китай. Країна походження ТМ: Польща.
Матеріал: поліестер.
Колір: червоний.
Розміри: 33x47x15 см.
Об'єм: 21 л.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PASO |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 47 см |
| Глибина | 15 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 21 л |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 33 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Paso |
| Дропшипінг | Да |
| Візерунки та принти (1) | Смужка |
- Ціна: 545 ₴

