




Поясна сумка Loren тканинна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поясна сумка Loren тканинна WB-05В Paris
Опис товару:
Компактний та сучасний дизайн сумки.
Міцний регульований поясний ремінь.
Два місткі відділення на блискавці.
Ідеально підходить для носіння телефону, ключів, гаманця.
Характеристики:
Виробник Loren.
Розміри 23х10х8 див.
Матеріал: поліестер + штучна шкіра.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lores |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 23 см |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Товщина | 8 см |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Loren |
| Тип сумки | На поясі |
- Ціна: 225 ₴

