
Жіночий ремінь шкіряний 466-1 помаранчевий 93х2,5 см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий ремінь шкіряний 466-1 orange оранжевий 93 см
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Тип застібки: Класична пряжка.
Довжина: 94 см. Отвори 73-83 см.
Ширина: 2,5 см.
Виробник: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Подіум |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Длина ремня | 940 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Стать | Жіноча |
| Розмір жіночих ременів | 90 - 98 см. |
| Розмір ременя | 91-100 см |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Тип ременя | Широкий, декоративний |
| Коротшає | Ні |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина ремня | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина (1) | 2.5 |
- Ціна: 395 ₴

