

Жіночий шкіряний ремінь Шарнір 1,5 см Svetlana Zubko коричневий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий ремінь із натуральної шкіри Шарнір 1,5 см Svetlana Zubko 2D15214 коричневий
Зручний та витончений ремінь шириною 1,5 см виконаний з якісної натуральної шкіри та італійської фурнітури. Незвичайний дизайн і класична пряжка виглядають динамічно та стильно.
Характеристики виробу:
Матеріал: натуральна шкіра.
Італійська фурнітура.
Пряжка металева, із язичком, із білого металу.
Довжина: 141 см, коротшає
Можна легко самостійно вкоротити до необхідної довжини.
Ширина: 4 см.
Колір коричневий.
Артикул: 2D15214.
Виробник: Svetlana Zubko, Україна.
* Усі представлені фотографії відповідають реальному товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Svetlana Zubko |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Длина ремня | 1410 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Стать | Жіноча |
| Розмір жіночих ременів | 120 - 126 см. |
| Розмір ременя | 141-150 см |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Тип ременя | Вузький |
| Коротшає | Так |
| Колір | Коричневий |
| Ширина ремня | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Svetlana Zubko |
- Ціна: 395 ₴

